Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"eємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. KSTAR 12В 7 Ач (6-FM-7) - це батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 7 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики KSTAR 12В 7 Ач (6-FM-7): електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KSTAR |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.05 кг |
| Высота | 94 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7 А·г |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 105 А |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴

