Акумуляторна батарея для джерела живлення є невід&aposємним елементом, завдяки чому обладнання продовжує працювати при відключенні електроенергії.
Акумуляторні батареї встраиваются в ИБП і практично не вимагають ніякого обслуговування. KSTAR 12В 9 Ач (6-FM-9) - це батарея з номінальним напругою 12В і емкостью 9 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозмірності. Назначення: джерела бесперебойного харчування, централі, охоронні сигналізації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KSTAR |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.35 кг |
| Высота | 94 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 9 А·г |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1/F2 |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴

