Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 181 мм |
| Длина | 77 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 18 А·г |
| Вес | - |
| Цвет | Серый |
| Максимальний струм заряду | 5.4 А |
| Максимальний струм розряду | 180 А |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F13-BP(M5)/F3(M5) |
Информация для заказа
- Цена: 1 881 ₴

