
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 600 (UPLI-LI060KU-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, пластик
2 237 ₴
- В наличии
- Код: Keen 600 USB
- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням.
Keen USB має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і Арн для постійного рівня напруги.
Серія Keen - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11 / RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефонну лінію або мережевий кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 4 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Входное напряжение | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 87х165х276 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
- Цена: 2 237 ₴





