
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 800 (UPLI-LI080KE-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, пластик
2 486 ₴
- В наличии
- Код: Keen 800
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням.
Keen має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, тому ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і Арн для постійного рівня напруги.
Keen Series - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время переключения | 4 мс |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Входное напряжение | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 87х165х276 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время работы от батареи | 1 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 486 ₴




