
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 600 (PWUP-LI060H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, LCD, пластик
2 585 ₴
- В наличии
- Код: Horus Plus 600 USB
- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі і вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського і комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим на Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму.
Серія Horus Plus включає в себе Арн, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, у кого сильні коливання потужності.
Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично включиться при відновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування.
Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження і стан ДБЖ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 196-255 В |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Входное напряжение | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | 1 |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Время переключения | 2-6 мс |
- Цена: 2 585 ₴





