
Джерело безперебійного живлення NJOY Renton 650 Plus (UPCSBLS665TRPCG01B) Lin.int., AVR, 4 x євро, 1 x USB Type A, 1xUSB Type C,
2 983 ₴
- В наличии
- Код: Renton 650 Plus
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стабілізатор прискорення та зниження (AVR).
Стабілізація напруги
Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
Імітована синусоїда
Зарядка у вимкненому режимі
Функція холодного старту
Компактний розмір із локальними розетками для простого використання
Простий і легкий монтаж
Швидкий зарядний пристрій USB (тип C і тип A)
Низький рівень шуму
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.96 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 5 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Входное напряжение | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 267х165х87 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время переключения | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 983 ₴



