Акумуляторна батарея для ИБП CSB GP12170 є джерелом резервного живлення широкого спектру застосування. Дана модель має переваги перед іншими за рахунок технології виготовлення і герметичного свинцево-кислотного типу пристрою. За допомогою цього акумулятора можна підводити енергію до Вашого обладнання практично в будь-яких умовах. Заряд подається при температурах від -15 ° C і до +50 ° C. Акумуляторна батарея для ИБП CSB GP12170 має п"eятирічний термін експлуатації, це 250 циклів повноцінної роботи. Ємності акумулятора вистачає на цілих 17 А • год. Вага в 5.5 кг не дуже підходить для мобільного і швидкого переміщення батареї, але його спокутує високий процес заряду. Ударостійкий корпус попередить можливі механічні дії на CSB GP12170. Запобіжний односторонній клапан також забезпечує додатковий захист.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CSB Battery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 167 мм |
| Длина | 179 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 17 А·г |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 5.1 А |
| Максимальний струм розряду | 230 А |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | B1/B3-L |
- Цена: 3 146 ₴

