
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD, USB, метал
5 197 ₴
- В наличии
- Код: EG-UPS-033
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення 1200 Вольт-ампер з РК-дисплеєм і USB-інтерфейсом
ПОВНА ЗАХИСТ.
Інформативний РК-індикатор
До 20 хвилин безперебійного живлення - запобігає втраті даних
Захищає ваше високочутливий і цінне обладнання.
Компактне і надійне - ідеально для дому та невеликого офісу.
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
USB-інтерфейс для управління і індикації
РК-індикатор статусу
Захист від коротких замикань
Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
Звукове та візуальне сповіщення про події
Захист батареї від перезаряду і глибокого розряду
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.4 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Вихідні розетки | 3 х IEC 320 C13, 2 х Schuko |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 124х222х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время переключения | <10 мс |
| Время работы от батареи | 8-12 хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 197 ₴


