ИБП NJOY Cadu 1500 (UPCMTLS615HCAAZ01B), Lin.int., AVR, 4 x Schuko, USB, LCD, пластик
6 711 ₴
- В наличии
- Код: Cadu 1500
ИБП NJOY Cadu 1500 (UPCMTLS615HCAAZ01B), Lin.int., AVR, 4 x Schuko, USB, LCD, пластикВ наличии
6 711 ₴
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ДБЖ початкового рівня для комерційного сегмента з розширеною гарантією на пристрій і внутрішні батареї, а також з додатковими функціями, цінними для ділового середовища.
Ми рекомендуємо цей ДБЖ для потужних мережевих модемів, SOHO, офісного, банківського і комерційного обладнання.
Цей ДБЖ оснащений USB-портом HID для зручного управління живленням і надшвидким зарядним пристроєм, який заряджає батареї на 25% швидше, ніж будь-який інший подібний пристрій, доступне на ринку прямо зараз, що означає, що він буде повністю заряджений за 3 години.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідні розетки | 4 х Schuko |
| Входное напряжение | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х146х205 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | 1 |
| Кількість RJ-45 | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время переключения | 2-6 мс |
Информация для заказа
- Цена: 6 711 ₴
