
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000VA
13 513 ₴
- В наличии
- Код: EG-UPS-PS2000-02
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом
USB інтерфейс
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Інтелектуальна захист від перевантажень і коротких замикань
Звукове та візуальне сповіщення про події
Світлодіодна і РК-індикація статусу
Захист батарей від перезарядження і глибокого розряду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 3х9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Выходное напряжение | 220 В ± 12 % |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 144х215х412 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 3 |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время переключения | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 513 ₴

