
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-01 2000VA, Line Int., AVR, 4xIEC, метал
13 513 ₴
- В наличии
- Код: EG-UPS-PS2000-01
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом
USB інтерфейс
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Інтелектуальна захист від перевантажень і коротких замикань
Звукове та візуальне сповіщення про події
Світлодіодна і ЖК-індикація статусу
Захист батарей від перезарядження і глибокого розряду
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 3х9 Агод |
| Выходное напряжение | 220 В ± 12 % |
| Вихідні розетки | 4 х IEC 320 C13 |
| Входное напряжение | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 144х215х412 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 3 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Время переключения | <10 мс |
| Время работы от батареи | 10-30 хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 513 ₴

