
Джерело безперебійного живлення NJOY Echo Pro 2000 (UPOL-OL200EP-CG01B)
15 660 ₴
- В наличии
- Код: Echo Pro 2000
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Це серія по співвідношенню ціна-якість з онлайнової топологією і всіма найважливішими функціями для комерційної середовища. Він пропонує краще співвідношення ціни і можливостей з нашого асортименту он-лайн ДБЖ. Цей ДБЖ рекомендується для бізнес-ПК, офісного освітлення, банківських додатків, комерційних приміщень, медичного обладнання. Це відмінний вибір для захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть вам знадобитися в цьому випадку. Echo Pro виробляє менше 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом в міських умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.6 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Выходное напряжение | 208-240 В |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х151х225 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Время переключения | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 7 хв |
Информация для заказа
- Цена: 15 660 ₴



