
Акумуляторна батарея Njoy GE25012KF 12V 250AH (BTVGCBEOGHYKFCW01B) GEL
17 573 ₴
- В наличии
- Код: GE25012KF
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Додаткові особливості
Повністю герметичний і не потребує технічного обслуговування
Низький саморозряд
Застосування
Системи оповіщення та безпеки, Комунікаційне обладнання, Електроінструмент, Контрольне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 68.5 кг |
| Высота | 226 мм |
| Длина | 522 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 250 А·г |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від 0°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 32 % |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T11 |
Информация для заказа
- Цена: 17 573 ₴



