
Джерело безперебійного живлення NJOY Aten Pro 2000 (PWUP-OL200AP-AZ01B)
18 891 ₴
- В наличии
- Код: Aten Pro 2000
- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати рішення для обладнання, яке дуже чутливо до коливань потужності і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важлива ваша робота, ми пропонуємо один продукт з подвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу. Aten PRO 2000 підтримує безперервну роботу при відключеннях електроенергії, коливаннях і скачках напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє в вас довіру і впевненість у потрібний час. Якість електроживлення має вирішальне значення для такого обладнання і не тільки. На нього завжди повинно подаватися напруга, постійно відповідне номінальним параметрам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время переключения | 4 мс |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Входное напряжение | 160-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 397х145х220 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 3 |
| Кількість батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
- Цена: 18 891 ₴



