
Джерело безперебійного живлення NJOY Aten Pro 3000 (PWUP-OL300AP-AZ01B)
26 845 ₴
- В наличии
- Код: Aten Pro 3000
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати альтернативу обладнанню, яке дуже чутливо до коливань напруги і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важлива ваша робота, ми пропонуємо один продукт з подвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу.
Aten PRO 3000 підтримує безперервну роботу при відключенні електроенергії, коливаннях і скачках напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє в вас довіру і впевненість у потрібний час.
Якість електроживлення має вирішальне значення для серверів, мереж передачі голосу і даних і багато чого іншого. На таке обладнання завжди має подаватися напруга, постійно відповідне номінальним параметрам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время переключения | 4 мс |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Входное напряжение | 160-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 421х190х318 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 6 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 26 845 ₴



