
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1500VA LCD, Lin.int., AVR, 8 х IEC, SmartSlot, USB, RJ-45, метал (SMT 1500I)
49 728 ₴
- В наличии
- Код: SMT 1500I
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
APC SMT1500I - призначений для захисту електроживлення серверів, систем зберігання та мережевих пристроїв. Забезпечує подачу чистої і надійної електроенергії до мережевих пристроїв і відрізняється гранично високою ефективністю при малих, середніх і високих рівнях навантаження, що робить його ідеальним вибором для сучасних багатопроцесорних або віртуалізованих серверів з перемінним енергоспоживанням. Роз’єм SmartSlot, яким комплектується модель SMT1500I, дозволяє комплектувати ДБЖ додатковими платами розширення (AP9617, AP9618, AP9619), створюючи необхідні конфігурації системи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.09 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 160-286 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 171х219х439 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Потужність активна | 10000 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 49 728 ₴

