Акумуляторна батарея для джерела живлення є невід&aposємним елементом, завдяки чому обладнання продовжує працювати при відключенні електроенергії.
Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають жодного обслуговування. KSTAR 12В 9 Ач (6-FM-9) - це батарея з номінальним напругою 12В та ємністю 9 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозмірності. Призначення: джерела безперебійного харчування, централі, охоронні сигналізації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KSTAR |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1/F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴

