Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід&aposємним елементом, завдяки ній, обладнання продовжує працювати при відключеній електроенергії. батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 7 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 12В 7.2 Ач (GP1272 28W) за необхідності автоматично заряджаються в будь-яку годину, коли джерело підключено до мережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 7.2 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴

