
Акумуляторна батарея Njoy HR09122F 12V 9AH (BTVACIUOCTD2FBT01B) AGM
968 ₴
- В наявності
- Код: BTVACIUOCTD2FBT01B
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Герметичний акумулятор nJoy HR09122F забезпечує довгострокове і надійне якість. Вони повністю не вимагають обслуговування і мають низький саморозряд - всього 2% потужності, зниженою на місяць.
nJoy HR09122F відрізняється прекрасним часом зарядки і перезарядки, а також розрахунковим терміном служби в плаваючому режимі і в режимі очікування від 3 до 5 років. Ви отримаєте більше 260 циклів при 100% глибині розряду.
Ви можете найкраще використовувати nJoy HR09122F для систем безпеки, систем сигналізації, ДБЖ, медичного обладнання, устаткування зв’язку, систем аварійного живлення, електроінструментів, іграшок, кабельного телебачення, контрольного обладнання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.57 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 9 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 100% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴



