
Акумуляторна батарея Full Energy FEL-1218 12V 18AH (FEL-1218) GEL
1 670 ₴
- В наявності
- Код: FEL-1218
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свинцево-кислотний аккумулятор FEL-1218 виконаний у герметичному корпусі та проведений за технологією GEL (гелева). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту у гелеподібному стані. Така структура досягається коштом додавання в електроліт двоокису кремнію.
Безпечний для використання в житлових приміщеннях через те, що GEL аккумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 18 А·г |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴
