
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 600 (UPLI-LI060KU-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, USB, пла
2 237 ₴
- В наявності
- Код: Keen 600 USB
- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження та забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням.
Keen USB має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації та установки, функція автоматичного перезапуску та АРН для постійного рівня напруження.
Серія Keen - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв&aposязку USB, який дозволяє підключати та передавати дані від порту USB на комп&aposютері до ІБП, а захист від перенапруження RJ11 / RJ45 захистити будь-який стандартний модем, факс, телефонну лінію чи мережевий кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 87х165х276 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
- Ціна: 2 237 ₴





