
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 800 (UPLI-LI080KE-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, пластик
2 486 ₴
- В наявності
- Код: Keen 800
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження та забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням.
Keen має 2 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, тому ви можете безпечно вимкнути систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації та установки, функція автоматичного перезапуску та АРН для постійного рівня напруження.
Keen Series - це гарантія для всіх ваших пристроїв та їх максимальної ефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Час перемикання | 4 мс |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 87х165х276 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи від батареї | 1 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 486 ₴




