
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 800 (PWUP-LI080H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, US
2 734 ₴
- В наявності
- Код: Horus Plus 800 USB
- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до колівань потужності в офісі та вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського та комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму.
Серія Horus Plus включає в себе Арн, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система потрібна для тих, у кого сильні колівання потужності.
Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично увімкнеться при відновленні подачі електроенергії без спостереження або ручної настройки.
Але, якщо ви хочете контролювати ІБП, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ІБП, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження та стан ІБП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 196-255 В |
| Вихідні розетки | 2 х євро |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість RJ-11 | 1 |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Час перемикання | 2-6 мс |
- Ціна: 2 734 ₴





