Акумуляторна батарея для ДБЖ CSB GP12170 є джерелом резервного живлення широкого спектру застосування. Дана модель має переваги перед іншими за рахунок технології виготовлення та герметичного свинцево-кислотного типу пристрою. За допомогою цього аккумулятора можна підводити енергію до обладнання практично в будь-яких умовах. Заряд подається при температурах від -15°C до +50°C. Акумуляторна батарея для ДБЖ CSB GP12170 має п&aposятирічний термін експлуатації, це 250 циклів повноцінної роботи. дуже підходить для мобільного та швидкого переміщення батареї, але його спокутує високий процес заряду.Ударостійкий корпус попередить можливі механічні дії на CSB GP12170.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 17 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 5.1 А |
| Максимальний струм розряду | 230 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | B1/B3-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴

