
Джерело безперебійного живлення NJOY Cadu 650 (UPCMTLS665TCAAZ01B)
3 281 ₴
- В наявності
- Код: Cadu 650
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ початкового рівня для комерційного сегменту з розширеною гарантією на пристрій та внутрішні батареї, а також з додатковими функціями, цінними для ділового середовища.
Ми рекомендуємо цей ІБП для потужних мережевих модемів, SOHO, офісного, банківського та комерційного обладнання.
Цей ДБЖ оснащений USB-портом HID для зручного управління живленням та надшвидким зарядним пристроєм, який заряджає батареї на 25% швидше, ніж будь-яке інше подібне пристрій, доступне на ринку прямо зараз, що означає, що він буде повністю заряджений за 3 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні розетки | 2 х Schuko |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 287х100х142 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість RJ-11 | 1 |
| Кількість RJ-45 | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 281 ₴

