
ДБЖ NJOY Token 800 (UPCSBLS680TTOAZ01B), Lin.int., 8 x Schuko, USB, LCD, пластик
3 977 ₴
- В наявності
- Код: Token 800
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія Token - це лінійно-інтерактивний ДБЖ невеликого розміру у вигляді цеглини, створений для житлових приміщень з декількома розетками (8), щоб уникнути використання подовжувачів. Може використовуватися для кластера домашньої електроніки, як-от телевізор, ігрова консоль, ПК, маршрутизатор тощо. буд.
Ми рекомендуємо цей ДБЖ для офісів, домашніх офісів, ланцюгів безпеки невеликих будинків, домашнього електронного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 6 мс |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Вихідні розетки | 8 х Schuko |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х200х100 мм |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для приєднання зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість RJ-11 | Немає |
| Кількість RJ-45 | Немає |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | імітація синусоїди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 977 ₴


