
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD, USB, метал
5 197 ₴
- В наявності
- Код: EG-UPS-033
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення 1200 Вольт-ампер з РК-дисплеєм та USB-інтерфейсом
ПОВНА ЗАХИСТ.
Інформативний РК-індикатор
До 20 хвилин безперебійного живлення - запобігає втраті даних
Захищає ваше високочутливе та цінне обладнання.
Компактне і надійне - ідеально для будинку та невеликого офісу.
Автоматичний регулятор вихідного напруги (AVR)
USB-інтерфейс для управління та індикації
РК-індикатор статусу
Захист від коротких замикань
Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
Звукове та візуальне сповіщення про події
Захист батареї від перезаряду та глибокого розряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Вихідні розетки | 3 х IEC 320 C13, 2 х Schuko |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 124х222х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від батареї | 8-12 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 197 ₴


