
Джерело безперебійного живлення NJOY Aten Pro 3000 (PWUP-OL300AP-AZ01B)
26 845 ₴
- В наявності
- Код: Aten Pro 3000
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати альтернативу обладнанню, яке дуже чутливе до колівань напруги і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важливою є ваша робота, ми пропонуємо один продукт з підвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу.
Aten PRO 3000 підтримує безперервну роботу при відключенні електроенергії, коліваннях та скачках напруги з нульовою годиною перемикання. Це той продукт, який вселяє у вас довіру та впевненість у потрібну годину.
Якість електроживлення має вирішальне значення для серверів, мереж передачі голосу та даних і багато чого іншого. На таке обладнання завжди має подаватися напруга, постійно відповідна номінальним параметрам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Час перемикання | 4 мс |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 421х190х318 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 845 ₴



