
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1500VA LCD, Lin.int., AVR, 8 х IEC, SmartSlot, USB, RJ
49 728 ₴
- В наявності
- Код: SMT 1500I
+380 (68) 418-24-94
Viber/Telegram- +380 (66) 528-12-33Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
APC SMT1500I - призначений для захисту електроживлення серверів, систем зберігання та мережевих пристроїв. Забезпечує подачу чистої та надійної електроенергії до мережевих пристроїв і відрізняється гранично високою ефективністю при малих, середніх та високих рівнях навантаження, що робить його ідеальним вибором для сучасних багатопроцесорних або віртуалізованих серверів зі змінним енергоспоживанням. Роз&aposєм SmartSlot, яким комплектується модель SMT1500I, дозволяє комплектувати ДБЖ додатковими платами розширення (AP9617, AP9618, AP9619), створюючи необхідні конфігурації системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.09 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 160-286 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 171х219х439 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 10000 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 728 ₴

